СЬОГОДНІ: Четвер, 05.08.2021, 14:57

На Рівненщині у магазинах продають алкоголь неповнолітнім

Як повідомили в Управлінням контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Рівненській області, за період з 1 січня по 1 грудня цього року, працівниками управління проведено 72 фактичні перевірки роздрібної торговельної мережі, в результаті яких виявлено 80 порушень, а саме:

– 11 випадків безліцензійної торгівлі алкогольними напоями та 3 випадки безліцензійної торгівлі тютюновими виробами;

– 24 випадків реалізації алкогольних напоїв без марок або з підробленими марками акцизного податку;

– 5 випадків реалізації тютюнових виробів без марок або з підробленими марками акцизного податку;

– 14 випадки реалізації алкогольних напоїв за цінами, меншими від встановленого розміру мінімальної роздрібної ціни на такі алкогольні напої;

– 7 випадків реалізації алкогольних напоїв на розлив в підприємствах, які не відносяться до підприємств громадського харчування;

– 1 випадок реалізації алкогольних напоїв особі до 18 років;

– 23 випадки реалізації необлікованих у встановленому порядку та без застосування РРО.

За виявлені порушення вимог чинного законодавства до суб’єктів господарювання  застосовано  фінансові санкції на загальну суму – 3346,68 тис. грн., з них до бюджету надійшло 1521,8 тис. грн.

Також здійснено 29 випадків вилучення підакцизних товарів (алкогольні напої, тютюнові вироби) на загальну суму 17999,72 тис. грн.

Крім того, по результатах опрацювання отриманих від підрозділів Нацполіції матеріалів про виявлені порушення в частині реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам до 18 років, до 55 суб’єктів господарювання застосовані фінансові санкції на загальну суму 414,8 тис. грн. та анульовано дію 26 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.