СЬОГОДНІ: Вівторок, 11.05.2021, 14:32

У Острозі відбулась друга сесія міської ради (+ФОТО)

Сьогодні, 9 грудня в залі засідань Острозької РДА відбулася друга сесія Острозької міської ради восьмого скликання.

На засіданні затверджено зразки та опис гербової печатки старост, прийнято рішення про передачу майна у комунальну власність Острозької міської ради, про виконання бюджетів сіл, які знаходяться на території Острозької міської ради у 2020 році, розпочато процедуру реорганізації сільських рад шляхом приєднання до Острозької міської ради внесено зміни до бюджету Острозької міської територіальної громади на 2020 рік та затверджено план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.

За пів години до початку сесії відбулося спільне засідання постійних комісій на якому обговорили всі запропновані до розгляду питання, тому голосування на сесії відбувалося швидко, а депутати були одноголосними.

На початку засідання Юрій ЯГОДКА повідомив, що надійшло повідомлення про формування депутатської фракції “Слуга Народу”. Головою фракції обрали Костянтина КИРИЛЮКА. Таким чином в міській раді восьмого скликання вже створено чотири фракції “Сила і Честь” (голова фракції Оксана СИТНИЦЬКА), “Європейська Солідарність” (голова фракції Богдан ТУРОВИЧ) та “Батьківщина” (голова фракції Тарас ПУСТОВІТ).