СЬОГОДНІ: Вівторок, 11.05.2021, 14:23

На основних автодорогах Рівненщини цілодобово патрулюють поліцейські

На Рівненщину насувається негода. За даними синоптиків 10-14 грудня на територію області прийде циклон, який принесе похолодання, опади та ожеледицю. Готовність відповідних служб реагувати на виклики стихії та алгоритм взаємодії екстрених служб обговорили сьогодні, дев’ятого грудня, в ГУНП у Рівненській області.

На оперативній нараді під головуванням очільника Головного управління Національної поліції в Рівненській області зібрались представники обласної влади, керівництво місцевих підрозділів ДСНС, патрульної поліції, Національної гвардії, Служби автомобільних доріг та комунальних служб міста.

Ключовими питаннями наради стали готовність оперативних служб реагувати на виклики, які може принести стихія, та налагодження взаємодії між поліцією, надзвичайниками, дорожниками та комунальниками.

«Порушення норм, правил і стандартів утримання вулично-шляхової мережі однозначно є адміністративним правопорушенням, за що передбачена відповідальність, але надзвичайні ситуації на дорогах взимку краще попередити, ніж карати винних, — звернувся до присутніх начальник ГУНП Олексій Камишанський. — Відтак, пропоную підрозділам системи МВС посилити комунікацію з дорожніми та комунальними організаціями. Якщо потрібно — стати очима дорожніх організацій і забезпечити оперативне та безперебійне інформування експлуатуючих організацій про стан доріг, щоб реакція була швидкою та ефективною».

Також за результатами наради підрозділам Національної гвардії доручено сформувати оперативні резерви для реагування на надзвичайні ситуації.

Насамперед, поліція повинна стати ефективним комунікатором між відповідальними за стан доріг та функціонування інфраструктури області, а для цього наявні достатні ресурси. Зокрема, ситуаційний центр ГУНП у цілодобовому режимі здійснює моніторинг за станом безпеки на вулично-дорожній мережі. На основних транспортних магістралях області у режимі 24/7 присутні патрульні поліцейські, які можуть об‘єктивно оцінити і дорожню обстановку і ефективність роботи експлуатуючих організацій.