СЬОГОДНІ: Середа, 21.04.2021, 8:08

«Ми добавили собі більше у бюджет людей», – в президії Рівненської облради забули вимкнути мікрофон (+ВІДЕО)

Під час першої сесії новообраної обласної ради Рівненщини у президії забули вимкнути мікрофон. Хтось із депутатів провів цікаву приватну розмову по телефону, – про це повідомляє Інформаційний потік.Рівне.

Нижче ми наводимо розшифровку цієї розмови:

«Ничипорович…Значить, у нас все добре. …і «Батьківщини» пішли. Значить, ми самі. Нас 35 чоловік. Дальше проводимо… Кажу, голову обласної ради зараз обираємо. Все добре. Чуєш? Ми добавили собі більше в бюджет людей. Ми добавили ще одну людину. Ми там розрулили. Так. Давай».

На той момент в президії знаходилися лише дві людини – представник партії «ЄС» Сергій Кондрачук та голова Рівненського обласного партійного осередку партії «За майбутнє» Ігор Ясенюк.

Ми не беремося стверджувати, хто саме розмовляв по телефону з таємничим Нечипоровичем. Хоча здогадуємося, що ним може бути М’ялик Віктор Ничипорович, народний депутат, член депутатської групи «За майбутнє», який займався розбудовою партії на Рівненщині. Так само залишається лише здогадуватися, про який бюджет йшлося: чи то про склад бюджетної комісії, чи то про факт скупівлі голосів (бюджет може зрости саме в зв’язку з тим, що «добавили ще одну людину»).