СЬОГОДНІ: Неділя, 19.09.2021, 9:16

У грудні дитячі лікарі поліклініки номер 4 підуть у простій (+ВІДЕО)

Якщо пацієнтів у сімейних лікарів стало у два рази більше, то у вузьких дитячих спеціалістів навпаки, зменшилось на половину. Саме тому адміністрація міської дитячої лікарні вирішила відправити консультативно-діагностичні відділення у простій.

З 1 і до 31 грудня не працюватимуть вузькі дитячі спеціалісти поліклініки №4, що розташована на вулиці Макарова. Але отримати консультацію потрібних фахівців можна буде у поліклініці №1 та №3.

Із села Нова Любомирка до спеціаліста дитячої поліклініки №1 приїхала Вікторія з донькою Євою. Каже, навіть попри карантин змушена щомісяця приїжджати у поліклініку. Тому карантинних заходів безпеки дотриується ретельно.

Дитячий невролог Олег Вінюков, зазначає, люди є, але в порівнянні з минулим роком, не багато.

Головний лікар міської дитячої лікарні зауважує, між іншим простій допоможе зекономити заробітну плату працівників, які за листопад отримали її із затримкою. Втім, додає, усі працівники відділення, що знаходитимуться у простої отримають заробітну плату в розмірі 75% від посадового окладу.

У простій по черзі підуть усі працівники дитячих поліклінік Рівного. Однак адміністрація міської дитячої лікарні та управління охорони здоров`я спостерігатимуть за кількістю звернень до лікарів. Аби усі маленькі пацієнти змогли отримати необхідну допомогу.

Натомість, сімейні лікарі та інші медичні спеціалісти працюватимуть в звичному графіку і надалі. Оскільки, до них кількість звернень не зменшилася, а навпаки, зросла.