СЬОГОДНІ: Четвер, 23.09.2021, 14:04

На Рівненщині під час “карантину вихідного дня” поліція припинила діяльність 22 закладів

У вихідні дні поліцейські продовжували посилені заходи щодо дотримання карантинних обмежень розважальними закладами, закладами торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування.

Упродовж вихідних поліцейські у складі 30 рейдових мобільних груп спільно із працівниками Держпродспоживслужби перевірили 505 суб’єктів господарювання у сфері торгівлі та громадського харчування.

У ході перевірок правоохоронці припинили діяльність 22 закладів, які порушили правила карантину вихідного дня, зокрема працювали після 22 години. На адміністраторів та барменів складені адмінпротоколи.

У цілому працівники поліції виявили та задокументували 34 порушення, передбачені частиною 1 статті 44-3 КУпАП: 20 — у суботу та 14 – у неділю.

Зокрема, у Рівному на продуктовому ринку працював магазин побутової хімії та косметики, на вулиці Незалежності — магазин з продажу мобільних телефонів, а у Дубні — магазин дитячих іграшок.

Крім того, за порушення носіння масок за частиною 2 статті 44-3 КУпАП поліцейські винесли 74 постанови.

Із часу запроваджених обмежень у зв’язку з поширенням COVID-19 на Рівненщині зареєстровано 5127 повідомлень про порушення правил карантину. За результатами перевірок поліцейські склали 1265 адміністративних протоколів за статтею 44-3 КУпАП.