СЬОГОДНІ: Середа, 21.04.2021, 9:26

На Рівненщині в коаліцію об’єдналися ОПЗЖ, “Свобода” та “ЄС”

Пройшло вже дві сесії Сарненської районної ради, але депутати голову так і не обрали. Причина проста: політичне протистояння, – пише Наша Рокитнівщина.

Повний склад районної ради – 42 депутати. Зареєстровано – 41. Районна виборча комісія, всупереч закону, не реєструє депутата від «Сили і честі», голову с/г підприємства «Маяк» Анатолія Остапчука.

Всі депутати об’єдналися в два табори.

«Слуга народу» (8 депутатів), «За майбутнє» (7 депутатів) і «Сила і честь» (поки що 6 депутатів) підтримують на посаду голови райради голову Сарненської РДА Олександра Кохана від партії «Слуга народу».  Всього депутатів в цьому таборі зараз 21 – рівно половина. Якщо буде зареєстрований Анатолій Остапчук – вони отримають мінімально необхідну більшість – 22 депутати.

«Європейська солідарність» (6 депутатів), «Батьківщина» (5 депутатів), Радикальна партія (3 депутати), «Свобода» (3 депутати), ОПЗЖ (3 депутати) підтримують на посаду голови райради голову Сарненської РДА з 2015 по 2019 рік Ярослава Яковчука від партії «ЄС». В цьому таборі – 20 депутатів.

Але результат таємного голосування під час останньої сесії – 21 на 20 на користь Яковчука. Це означає, що один депутат з першого табору вже перекинувся в другий.

Нагадаємо, ще одну спробу обрати голову Сарненської районної ради спробують зробити у середу, 4 грудня під час засідання сесії.