СЬОГОДНІ: Неділя, 29.05.2022, 8:47

У Рівному на дільниці мерзнуть члени ДВК

Одна з виборчих дільниць у Рівному — не опалюється, тож члени комісії принесли з дому обігрівачі. У фірмі, яка зареєстрована за цією адресою, кажуть: про обігрів зали мала подбати сама комісія, – повідомляє Суспільне.

Дільниця розташована на вулиці Будівельників і приймає виборців з вулиці Волинської Дивізії. Батареї — холодні, тож члени виборчої комісії сиділи у верхньому одязі. Особливо холодно було зранку, коли готувалися до відкриття, — розповіли представники комісії.

Люди принесли з дому власні обігрівачі, – пояснила голова комісії Катерина Криволисова. Але підвищити температуру повітря хоча б для того, щоб скинути верхній одяг, станом на 12-ту годину їм не вдалося.

“Нам в п’ятницю намагалася місцева котельня, мабуть що, вмикати опалення, але щось, певно, в них не спрацювало. І вже вчора, в суботу, і сьогодні, в неділю, так і залишилося приміщення холодним. Мерзнуть саме члени комісії. Це потрібно там бігти якогось чаю частіше випити, і одягатися. Незручно працювати у верхньому одязі, бо це робота з документами”, — пояснила голова ДВК Катерина Криволисова.

За словами голови, така ж ситуація була і під час голосування 25 жовтня, але тоді на вулиці було тепліше і відсутність опалення не настільки відчувалася.

Членкиня ДВК Юлія Дячок каже, що працювати в таких умовах членам комісії дуже не зручно.

“Руки — то добре, що хоч є перчатки, хоч трохи гріють. Ніс маска прикриває, то хоч трошечки щось гріє. Але дуже холодно, ноги мерзнуть, працювати неможливо”, — каже Юлія Дячок.

За цією адресою розташована управлінська компанія “Рівне Дім Сервіс”. Її керівник Микола Ніколайчук пояснив, що в актовій залі раніше проводилися заходи міської влади. Тепер управлінська компанія ним не користується і це приміщення — законсервоване.

Оскільки будівля не має централізованого теплопостачання, твердить Микола Ніколайчук, комісія мала самотужки подбати про обігрів зали.