СЬОГОДНІ: Понеділок, 30.11.2020, 15:14

На Рівненщині викрито порушників, які ловили рибу за допомогою електровудки

Рівненський рибоохоронний патруль продовжує здійснювати рибоохоронні рейди на водоймах області. 19 листопада заходи проведено на території Демидівського та Млинівського районів Рівненської області.

Для прикладу, під час рибоохоронної роботи на березі водоймі, поблизу с. Шибин Демидівського району Рівненської області викрито двох порушників. Громадяни мали намір здійснити вилов водних біоресурсів забороненим сітним знаряддям лову.

Згодом на березі р. Стир, поблизу с. Хріники Демидівського району зафіксовано ще одне порушення правил рибальства. Місцевий житель мав намір здійснити вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям – «екраном».

Проте, у всіх випадках, завдяки оперативним діям рибоохоронного патруля, порушники не вистигли завдати шкоди рибному господарству. На осіб було оформлено протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

Того ж дня близько 15 години до рейдової групи Рівненського рибоохоронного патруля надійшло повідомлення від небайдужих громадян про грубе порушення правил рибальства. В результаті перевірки інформації, виявлено двох громадян, які здійснювали вилов риби забороненим знарядям – «електровудкою». Інцидент стався на водоймі, поблизу с. Війниця Млинівського району.

Проте завдяки оперативним діям рибоохоронного патруля, громадяни не вистигли завдати шкоди рибному господарству. Заборонене знаряддя лову вилучено.  На осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі до районних судів Рівненської області для притягнення порушників до відповідальності.