СЬОГОДНІ: Понеділок, 26.07.2021, 16:38

Зеленський — про штраф спортклубу Порошенка: Будемо повертати до бюджету все, що ви вкрали за попередні роки

Президент України Володимир Зеленський відреагував на порушення карантину вихідного дня спорткомплексом 5 елемент, який належить п’ятому президенту Петру Порошенку.

У своєму відеозверненні з лікарні Феофанія Зеленський пообіцяв, що влада «не діятиме за принципом «Друзям все, а ворогам – локдаун».

«Санкції за порушення карантину вихідного дня будуть однаковими для всіх, і це стосується, зокрема, власника фітнес-клубу 5 елемент. З одного боку ви кричите, що ситуація з розповсюдженням COVID-19 критична, а з іншого – сприяєте цьому. Треба вирішити – ви або рятівник, або комерсант звичайний. І раджу не витрачати гроші на ботоферми, які мають говорити про політичне переслідування опозиції, а поберегти гроші на сплату штрафів», – заявив президент.

Він запевнив, що якщо П’ятий елемент буде й надалі працювати на вихідних, то отримає ще один штраф:

«Треба буде 100 штрафів – буде 100. Може, це така нова цікава модель, будемо повертати до бюджету все, що ви вкрали за попередні роки».

Нагадаємо, 14 листопада поліція наклала штраф і закрила спорткомплекс 5 елемент Петра Порошенка, який у карантин вихідного дня працював в звичайному режимі.