СЬОГОДНІ: Неділя, 26.09.2021, 3:37

Новий начальник обласної поліції розповів про перші кроки, бурштин та хабарництво в органах

Новий начальник обласної поліції дав першу прес-конференцію, – повідомляє телекомпанія Рівне 1.

Вчора глава Нацполіції Ігор Клименко представив нового очільника поліції Рівненщини. Ним став полковник Олексій Камишанський, який до цього працював начальником управління стратегічних розслідувань у Луганській області. На цій посаді він замінив Валерія Самчука, який покинув службу в органах через стан здоров’я.

Олексій Камишанський народився у м. Луганськ. Закінчив Луганський університет внутрішніх справ. Працював на різних посадах оперативних, слідчих, карного розшуку, управління захисту економіки.

Мета на новій посаді – забезпечення порядку в області, безпеки громадян. Щоб закон був для всіх і він працював. Для мене важливо, щоб дотримувались всі права та свободи. Буду жорстко питати з співробітників за порушення дисципліни та законності.

Проблема бурштину: Я знаю, що основною проблемою (Рівненщини) є проблема бурштину. Зараз вже законодавство дійшло до того, що є кримінальна відповідальність за це. Ми активно працюємо у цьому напрямку. Сьогодні вже проходяться санкціоновані обшуки за цими фактами. Але, на мою думку, це питання можна вирішити лише політико-правовим шляхом. Не тільки притягати до відповідальності тих осіб, які незаконно його видобувають, але й вирішувати питання щодо отримання ліцензії для цього бізнесу, щоб доходи йшли в громаду, щоб розвивалася громада.

Завдання: Ми зараз знаходимось у стадії реалізації реорганізації. Буде повністю змінена штатна структура управління. Будуть перепризначення керівники, співробітники, всі фахові співробітники залишаться на своїх місцях. Буде трохи удосконалена структура для більш чіткого реагування на повідомлення, вдосконалена структура карного розшуку, груп реагування. Також є мета вводити новизну в поліпшення технічного стану, забезпечення Національної поліції.

З приводу походження з Луганська: На початку цієї трагедії на початку 14-го року я покинув свій будинок і за наказом виїхав з окупованої території. До кінця 16-го року виконував обов’язки у зоні проведення ООС (АТО).

Про п’яних за кермом працівників поліції: У мене однозначна відповідь: цей працівник буде звільнений протягом 24-ох годин, незалежно від рішення суду.

Про житло: Поки що знімаю готель. Але шукаю собі квартиру. Сім’я у мене знаходиться у Северодонецьку. Як тільки підшукаю квартиру, перевезу їх сюди.

Про попередника: Це фахова людина, яка внесла великий внесок в розвиток становлення Національної поліції в області. Вважаю, що все було зроблено правильно, коли він працював на цій посаді.

Про хобі: Полюбляю рибалки, прогулянки по лісу. Трохи займаюсь спортом. Практично не вживаю алкоголь та не палю.

Про хабарництво в органах: Звичайно, стикались. Ми ж всі живі люди. Але, коли йдеш у поліцію, треба провести межу: або ти береш, або не береш… Якщо ти ведеш дискусію в сухому тоні, то ніяких інсинуацій не буде. Це рідкість.