СЬОГОДНІ: Понеділок, 27.06.2022, 15:00

Знаряддя для видобування бурштину та патрони вилучили правоохоронці у кримінального авторитета на Рівненщині (+ФОТО,ВІДЕО)

Учора, 12 листопада за процесуального керівництва Сарненської місцевої прокуратури, працівниками УСР в Рівненській області ДСР НП України спільно з працівниками Сарненського ВП ГУНП в області, в межах кримінального провадження за фактом незаконного видобування та зберігання бурштину, законність походження якого не підтверджується відповідними документами (ч. 1 ст. 240-1 КК України), на підставі ухвал слідчого судді, проведено обшуки в Сарненському районі та у місті Дубно.

Зокрема, у приміщеннях, що належать фігурантам кримінального провадження. В тому числі й кримніального авторитета “Дяді Федора”.

В ході обшуків виявлено та вилучено 14 мотопомп кустарного виробництва, 174 пожежних рукави, установку для гідророзмиву, 133 металевих тички, 8 тримачів, 8 шрайберів з металевою противагою, 12 металевих противаг, 17 металевих шрайберів, 31 водозабірний шланг, 63 підсаки, а також патрони різного калібру.

Крім того виявлено 7 тракторів, 8 вантажних автомобілів та  дробильно-сортувальну установку.

На даний час вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно, тривають першочергові слідчі (розшукові) дії.