СЬОГОДНІ: Середа, 25.05.2022, 7:27

У Вараші рятувальники навчали персонал ДНЗ основам первинних засобів пожежогасіння

28 жовтня працівники Вараського міського сектору ГУ ДСНС зустрілись із колективом ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 4 Вараської міської ради.

У ході зустрічі рятувальники звернули увагу працівників навчального закладу на необхідність виховання у дітей навичок культури безпечної поведінки, при цьому демонструючи це на власному прикладі обережності у поводженні з вогнем, побутовими приладами, іншими небезпечними речами і речовинами.

Також, працівники Служби порятунку розповіли, що потрібно робити у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події в дошкільному закладі або в іншому місці з масовим перебуванням громадян.

В рамках проведення заходу рятувальники ознайомили персонал із правилами користування вогнегасниками, які допоможуть ліквідувати пожежу на початковій стадії горіння.

Кожен бажаючий мав можливість на практиці застосувати вуглекислотний вогнегасник. Разом з тим, в ході бесіди, працівники Держслужби з НС звернули особливу увагу на відпрацювання планів евакуації людей з навчального закладу на випадок пожежі.