СЬОГОДНІ: Неділя, 29.05.2022, 7:50

Рівненські баскетболістки обіграли лідера чемпіонату “Київ ТНУ”

Жіноча молодіжка БК “Рівне-2-ОСДЮСШОР” отримала першу перемогу у Вищій лізі Чемпіонату України.

Напередодні, дівчата на виїзді обіграли лідера турнірної таблиці “Збірну Києва ТНУ”. Столична команда на старті сезону мала стовідсотковий результат у чотирьох матчах.

За підсумками першої чверті рівнянки забезпечили собі перевагу 24:10, але, другу десятихвилинку краще відіграли суперниці, тож на перерву команди пішли за нічийного рахунку 34:34.

В другій половині матчу БК “Рівне-2-ОСДЮСШОР” довели свою перевагу, здобувши загальну перемогу 84:67 (10-21, 24-13, 17-20, 16-30).

Найрезультативнішими в цій грі стали: Анастасія Кучерьонок – 26 очок, Катерина Ящук – 15, Христина Кулеша – 15 очок та 16 підборів, Ярослава Іванюк – 11 очок, 12 результативних передач, Олександра Іванова – 11 очок.

Повторна гра цих команд відбудеться сьогодні, у середу 28 жовтня та розпочнеться в 11:30.