СЬОГОДНІ: Субота, 25.06.2022, 8:26

До 5 листопада на Рівненщині триває відбір проектів на ДФРР у 2021 році

Проекти регіонального розвитку, які отримають фінансування ДФРР у 2021 році, мають орієнтуватися у першу чергу на створення нових робочих місць та економічний розвиток кожного окремого регіону.

Про це йшлося під час наради під керівництвом заступника Міністра розвитку громад та територій України Івана Лукері за участю регіонів.

Учасники обговорили процес конкурсного відбору проектів від областей, які зможуть отримати фінансування з Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.

Представники Мінрегіону заслухали статус їх підготовки та відповідність трьом пріоритетам Державної регіональної стратегії на 2021-2027 роки: економічний розвиток регіонів та окремих територій, територіальна згуртованість, розвиток людського капіталу і доступність якісних послуг.

“На сьогодні надійшло 33 заявки на участь у конкурсному відборі. Проекти мають відповідати основним пріоритетам Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року. Заявки прийматимуться до 5 листопада 2020 року. Після цього регіональна конкурсна комісія відбере ті, що найбільш відповідають пріоритетам, і надішле до 10 листопада до Мінрегіону на затвердження”, – зазначила заступниця голови ОДА Людмила Шатковська.