СЬОГОДНІ: Понеділок, 30.11.2020, 15:40

Зручна мийка, блендер та інше оснащення, яке відповідає за комфорт на кухні

Питання комфортабельності кухні тісно пов’язане з якістю використовуваного на ній обладнання. Так, від функціональних можливостей сантехніки та побутових девайсів (наприклад, плити, блендера чи холодильника) залежить ціла низка нюансів.

Серед них:

 1. зручність процесу приготування їжі,
 2. можливості зберігання сирих продуктів та готових страв,
 3. чистота і мікроклімат у приміщенні, призначеному для кулінарних експериментів.

Про прилади й пристосування, які здатні зробити комфортабельною майже будь-яку кухню, мова піде нижче.

Мийка

Професійні кулінари вважають, що кухня починається з плити, а от сантехніки з ними не згодні. На думку останніх, вирішальну роль відіграють кухонні мийки, які активно використовуються під час:

 • миття посуду, рук і заготовин для страв;
 • прибирання на кухні;
 • чищення овочів, фруктів або риби.

Ергономічні мийки з високими кранами, положення яких регулюється, дозволяють наповнювати водою різні місткості (каструлі, пляшки, склянки, глечики).

Особливою ергономічністю можуть похвалитися подвійні мийки, які можна використовувати для паралельного вирішення відразу декількох задач.

Блендер або кухонний комбайн

Функціональний кухонний подрібнювач — це пристрій, за допомогою якого можна відтворити майже будь-яку страву з книги корисних і здорових рецептів. Його можна використовувати для приготування:

 1. смузі та смузі-боулів,
 2. дитячого харчування,
 3. дієтичних соусів,
 4. супів-пюре,
 5. домашнього мармеладу та зефіру з натуральних інгредієнтів.

Придбати блендер Tefal або іншого бренду можна тут https://www.moyo.ua/bt/tekhnika-dlya-kuhni/blendery/tefal/

Ще більший простір для експериментів надають користувачам кухонні комбайни. Вони коштують дорожче, ніж блендери, оскільки виконують не тільки їхні функції, але й функції інших пристроїв:

 • м’ясорубок,
 • міксерів,
 • терок.

Холодильник

Без холодильного агрегата, обладнаного морозильною камерою, сучасну кухню важко навіть уявити. Цей прилад потрібен для забезпечення:

 • довготривалого зберігання продуктів у сирому вигляді,
 • збільшення термінів зберігання готових страв,
 • заморожування сезонних овочів, фруктів і ягід.

Відсутність холодильника може призвести до появи стійких запахів на кухні та інших неприємних наслідків.

Витяжка

За рівень комфорту також відповідають пристрої для очищення повітряної маси. Вони допомагають позбутися від ароматів їжі, а також знищують жирні випари, що осідають на поверхнях меблів та побутової техніки. Крім того, завданням електричних витяжок є боротьба з чадом, який з’являється під час смаження продуктів на сковорідці.

Посудомийна машина

Посудомийній машині можна делегувати частину побутових обов’язків, а точніше — миття предметів посуду та деяких деталей дрібної кухонної техніки. Отже, вона дарує користувачам дорогоцінний вільний час і, відповідно, суттєво впливає на показники комфортабельності житла.

Саме посудомийка робить кухню максимально зручною та охайною, оскільки дозволяє позбутися від «гір» посуду у мийці.

Крім перерахованих вище девайсів, зручною кухню роблять технологічні духові шафи, потужні фільтри для води, функціональні мікрохвильовки, варильні поверхні з багатьма конфорками та стильні електричні чайники.