СЬОГОДНІ: Четвер, 28.03.2024, 16:40

Рівненські спортсмени з вадами слуху посіли призові місця на Всеукраїнській спартакіаді

З 12 по 16 жовтня у м. Кропивницький відбулися фінальні змагання ХХVІI Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з волейболу серед дітей з вадами слуху.

Юнаки здобули срібні медалі. Склад команди Рівненської області: Ажнюк Дмитро, Барабаш Богдан, Дацюк Віталій, Колодич Рувим, Кримусь Дмитро, Мичка Олександр та Шпак Дмитро.

У змаганнях серед дівчат команда Рівненської області у складі Березко Яни, Лобчук Вероніки, Мушик Софії, Палій Мілани, Собко Тетяни, Удодик Вікторії та Шваль Юлії посіли 5 місце.

За результатами виконання контрольних нормативів загальної фізичної підготовленості здобула золоті нагороди.

Спортсмени-волейболісти навчаються в Острозькій спеціальній школі №1 I-III ступенів та є вихованцями Рівненської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю.

Підготовку команд до змагань здійснював тренер-викладач І категорії Олександр Шевчук.