СЬОГОДНІ: Середа, 21.04.2021, 9:33

Жителів Рівненського району чекає кримінальна відповідальність за крадіжку велосипеду

Кримінальні правопорушення поліцейські задокументували у Радивилівському та Дубенському районах. Крадіям може загрожувати покарання від штрафу до позбавлення волі на шість років.

Велосипед 28-річної жительки села Козин, що у Радивилівському районі, зник 10 жовтня орієнтовно з 10 до 12 години. Жінка залишила його на вулиці Берестецькій біля торгового закладу.

Дільничний офіцер поліції встановив, що до злочину може бути причетний 39-річний односелець потерпілої. У скоєному чоловік зізнався та показав, де заховав двоколісний. За фактом таємного викрадення чужого майна слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України.

А у Дубенському районі крадений у 60-річної жительки села Рачин велосипед зловмисник повернув сам після того, як інформацію про крадіжку розповсюдили у соціальних мережах.

Злочин 56-річний чоловік скоїв уночі ще другого жовтня. Дільничний офіцер поліції у соціальній мережі звернувся до місцевих жителів про розшук викрадача з проханням повідомити будь-яку інформацію щодо скоєного. Коли зловмисник про це дізнався, вирішив повернути велосипед потерпілій.

Утім, кримінальної відповідальності чоловік не уникне — за фактом таємного викрадення чужого майна з проникненням слідчі Дубенського відділу поліції розпочали досудове розслідування за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України.

Викрадені велосипеди вилучені, сума завданих збитків встановлюється.