СЬОГОДНІ: Середа, 25.05.2022, 7:21

“Велике будівництво” на Рівненщині розпочинала попередня влада – Олександр Третяк (+ВІДЕО)

Проекти, які нині мають назву “Велике будівництво” на Рівненщині розпочинала команда попереднього голови ОДА, а не нинішня влада. Про це в ефірі телеканалу “Прямий” заявив ректор Рівненської духовної семінарії ХВЄ, громадський діяч Олександр Третяк.

“Я хочу зазначити, що так зване “Велике будівництво”, зокрема, щодо нашого місцевого контексту біля Рівного – Північна об’їзна дорога, саме цей проект був започаткований не зараз, не командою нинішнього президента, а ще представниками минулої влади (командою тодішнього голови ОДА Олексія Муляренка – від ред.)…І всі великі інфраструктурні проекти зокрема спорткомплекс на Макарова, Велика об’їзна Північна дороги, по суті були розпочаті ще раніше, а зараз вже просто на вивісках змінилася назва…”, – зазначив Олександр Третяк.

Додамо, що у 2016-2019 роках Рівненську ОДА очолював Олексій Муляренко, який нині є кандидатом на посаду міського голови Рівного. У ті роки в області було збудовано або розпочато будівництво найбільшої, за часи незалежності України, кількості соціально значущих інфраструктурних об’єктів. Загалом, таких більше двох сотень: школи, дитячі садочки, спортивні комплекси та майданчики, ФАПи тощо. Відремонтовано та побудовано близько 200 км якісних доріг.