СЬОГОДНІ: П’ятниця, 29.03.2024, 2:45

Юрій Вірт: “Хочемо рухатися вгору турнірною таблицею”

Головний тренер “Вересу” Юрій Вірт прокоментував перемогу над “Кремнем” (2:1) у рамках 5-го туру Першої ліги.

“Найголовніше – здобули три очки. Це дуже важливо. Хочемо рухатися вгору турнірною таблицею. Важка гра. Необов’язковий пропущений гол нас дещо шокував. Перша ж хороша атака “Кременя” призвела до голу. Але ми продовжували гнути свою лінію. І, думаю, було б несправедливо, якби ми пішли на перерву, програючи.

В другому таймі вилучення вплинуло на гру. Думаю, фол справедливий. Зубков багато фолив і міг залишити поле ще до перерви.

Кінцівка гри вийшла нервовою. Я не задоволений діями футболістів, які вийшли на заміну. Вони послабили гру.

Нам треба працювати над реалізацією своїх моментів, аби не доводити матчі до таких нервових кінцівок. Але, найголовніше, що в нас є моменти. Можу подякувати команді. Проявили характер, футболісти розуміють, що ми вимагаємо. Це радує”, – сказав Вірт.