СЬОГОДНІ: Вівторок, 24.11.2020, 21:52

У Рівному склали протокол на чоловіка, який продавав раки

У Рівному склали адмінпротокол на чоловіка, який продавав раки біля Басівкутського водосховища. У нього вилучили чотири кілограми такого товару, пише “Суспільне”.

Виявили продавця на березі Басового Кута поблизу магазину “Хортиця” вдень. Про торгівлю раками Рибоохоронний патруль дізнався з оголошення в інтернеті.

“Чоловік здійснював торгівлю раками без відповідних документів, що засвідчують сертифікат якості та законне придбання чи вирощення раків. У нього вилучили чотири кілограми раків, які зберігатимуться у спеціальному місці до рішення суду”, – розповів заступник начальника відділу охорони водних біоресурсів Рибоохоронного патруля Володимир Крижовець.

Варто зазначити, що в Україні щороку існує сезонна заборона на вилов раків під час линьки, аби зберегти їхню популяцію. Ці терміни різні в різних частинах країни і це залежить від погоди.

На Рівненщині, наприклад, заборона встановлена під час першої линьки з 1 квітня по 30 червня, а під час другої линьки – з 20 серпня по 30 вересня. Згаданого чоловіка ж виявили 28-го вересня.

Спільно з працівниками патрульної поліції на чоловіка склали протокол за ч.1 ст.88-1 КУпАП. Тепер йому загрожує адміністративне покарання – штраф від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510 до 1700 грн) з конфіскацією товару.