СЬОГОДНІ: Вівторок, 24.11.2020, 3:01

Рівненщина продовжує впевнено утримуватися серед лідерів із енергоефективності

Рівненщина увійшла у трійку лідерів серед регіонів у напрямку «відновлювана енергетика та енергоефективність». Такі дані оприлюднило Міністерство розвитку громад і територій України за результатами півроку 2020-го.

Так, область має позитивні показники в Україні за часткою домогосподарств, які уклали кредитні договори в рамках енергоефективних заходів у житловому секторі.

«За січень-червень учасниками ініціативи «теплих» кредитів стали 7403 позичальників та 291 ОСББ. Вагомою підтримкою для місцевих жителів та мешканців багатоповерхівок є часткова компенсація банківських позик на енергоощадні заходи з 3-х джерел – державного, обласного та місцевих бюджетів. Цього року з обласного бюджету Рівненщини було виділено 3,5 мільйони гривень. Аналогічну фінансову підтримку передбачено у 14 районах, трьох містах, а також 12 ОТГ області», – зазначила заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська.

Також область має високий показник за кількістю котелень на альтернативних видах палива – понад 25 %. Окрім того, житловий фонд Рівненщини оснащений приладами обліку теплової енергії на 89,8 %.