СЬОГОДНІ: Понеділок, 26.10.2020, 11:55

Протягом тижня рівненські рибпатрульні зафіксували 20 порушень правил рибальства

У період з 17 по 23 вересня 2020 року державні інспектори Рівненського рибоохоронного патруля зафіксували 20 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

Так, було складено чотири протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та 13 – за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства). Оформлено три акти виявлення та вилучення безхазяйного майна, згідно яких вилучено 14 од. заборонених знарядь лову та конфісковано 15 кг риби.

«Загалом, у порушників конфісковано 1 кг риби та 3 од. заборонених знарядь лову. Збитки, завдані рибному господарству, склали 867 грн. Накладено штрафів на суму 782 грн.» – повідомив начальник Управління Держрибагентства у Рівненській області Сергій Бондар.

Для прикладу, 18 вересня 2020 року державні інспектори рибоохорони провели рибоохоронний рейд на Хріницькому водосховищі. Під час обстеження водного об’єкту, поблизу с. Набережне Демидівського району Рівненської області,  знайдено безгосподарське майно. Загалом вилучено 15 кг водних біоресурсів та 10 од. мисинових сіток, загальною довжиною 350 метрів. Складено акт виявлення безхазяйного майна, заборонені знаряддя лову вилучено.

19 вересня під час проведення рибоохоронного рейду державними інспекторами викрито двох громадян, які мали намір здійснити вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову – сіткою. Порушники знаходились на березі Хріницького водосховища, поблизу с. Товпижин Демидівського району Рівненської області.

Проте, завдяки оперативним діям рибоохоронного патруля, порушники не вистигли завдати шкоди рибному господарству. На осіб було оформлено протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

21 вересня під час рибоохоронної роботи на р. Іква, поблизу смт. Млинів Млинівського району викрито порушника. Громадянин здійснював вилов раків руками, у період дії заборони на лов раків. Він встиг виловити 34 екз. водних біоресурсів. Збитки, завдані рибному господарству, склали 867 грн. Незаконно добуті водні біоресурси в живому вигляді випущені у водойму.

На особу складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі до районних судів Рівненської області для притягнення порушника до відповідальності.