СЬОГОДНІ: Четвер, 05.08.2021, 14:40

У Рівному патрульні виявили агітаторів, що обклеювали стовпи

У Рівному поліцейські притягнули до адмінвідповідальності двох парубків, які вночі обклеювали стовпи політичною агітацією.

Їх упіймали “на гарячому” близько першої ночі у центрі міста навпроти Свято-Воскресенського собору. У вересні це – перший подібний випадок, офіційно зареєстрований у патрульній поліції, пише “Суспільне”.

Екіпаж виявив порушників під час патрулювання. Двоє парубків саме розклеювали інформаційно-агітаційні плакати на електроопорі, йдеться про агітацію одного із кандидатів до місцевої ради. У поліції з етичних міркувань не вказують політичної приналежності агітматеріалів.

Своїми діями громадяни порушували правила у сфері благоустрою. Вказаними особами виявилися 18-ти та 19-річний рівняни. На них склали протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП.

У Кодексі України про адмінправопорушення стаття називається “Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів”.

Цей проступок тягне за собою покарання у вигляді штрафу від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 340 до 1360 гривень.