СЬОГОДНІ: П’ятниця, 30.10.2020, 13:36

Рівненський ФК “Верес” не хоче грати домашні матчі в будні дні

Рівненський “Верес” не хоче грати матчі чемпіонату України у Першій лізі по буднях, адже це суттєво вплине на відвідуваність. Наглядова рада проситиме ПФЛ перенести їх на вихідні, наразі формують офіційний лист, – пише Суспільне.

Згідно з оприлюдненим на сайті Професіональної футбольної ліги календарем, лише один з восьми домашніх матчів рівнян в осінній частині чемпіонату припадає на вихідний.

З ініціативи представника вболівальників Валентина Ляхова члени Наглядової ради дали доручення генеральному директору підготувати звернення до ПФЛ. У ньому мають бути пропозиції “Вереса” щодо переносу деяких матчів з п’ятниць на суботи, а також з понеділків на неділі. Підготувати лист генеральний директор Віталій Андрощук має до п’ятниці.

“Даємо доручення генеральному директору і спортивному директору, з погодження з Валентином Ляховим, сформувати лист від голови Наглядової ради до президента ПФЛ. Так і написати, що це колективне рішення Наглядової ради щодо переносів, і надати ці пропозиції переносів”, – каже президент “Вереса”.

Нагадаємо, через реконструкцію стадіону “Авангард” у Рівному “Верес” як домашнє поле використовує стадіон “Колос” у Млинові, що за 50 кілометрів від обласного центру.