СЬОГОДНІ: Неділя, 26.09.2021, 7:21

У Рівному кандидат від Коломойського поширив фейкову соціологію

Соціологічна група “Рейтинг” заявила, що в місті Рівне від її імені поширили результати соцопитування, яке вона не оприлюднювала.

Про це йдеться у відповіді на запит “Рівненських новин” до компанії.

Нагадаємо, що вчора, деякі місцеві ЗМІ оприлюднили результати соціологічного дослідження нібито від групи “Рейтинг”, які стверджували, що в другий тур місцевих виборів виходить кандидат від партії українськогого олігарха Ігора Коломойського “За майбутнє” Юрій Вознюк. Також, в новині йшлося і про те, що рейтинг цього кандидата дуже різко зріс від 3% два тижні тому до 12% нині.

Сьогодні, 15 вересня в компанії спростували, що оприлюднювали таку інформацію.

“Вчора (14.09) ми НЕ оприлюднювали жодних даних по опитуваннях в Рівному, НЕ стверджували про різке зростання авторитету кандидата” і т.д., отже всі претензії до медіа, які щось оприлюднювали. Дякуємо за сигнал! Єдине джерело достовірної інформації від групи Рейтинг: офіційний сайт і сторінки в соц мережах”, – написали в групі “Рейтинг” у відповідь на наш запит.

До слова, наразі усі опубліковані у ЗМІ матеріали щодо цієї соціології, яка стверджує, що Юрій Вознюк виходить у другий тур виборів міського голови Рівного вже видалено.

Нагадаємо, що минулого тижня було опубліковано ряд соціологічних дослідень які свідчать, що наразі Юрій Вознюк має підтримку на рівні 3-4 відсотків виборців. І тенденції до зростання його рейтингу поки не видно. А тому, судячи з усього, публікуванням фейкової соціології під іменем відомої соціологічної служби Вознюк просто намагався ввести в оману рівнян.