СЬОГОДНІ: Середа, 22.09.2021, 17:14

Соціологія про вихід Юрія Вознюка у другий тур виборів міського голови Рівного фейк?

Вчора, деякі місцеві ЗМІ оприлюднили інформацію про те, що у другий тур виборів міського голови Рівного виходить кандидат від партії “За майбутнє” Юрій Вознюк. При цьому, в матеріалі йшлося про те, що соціологічне дослідження було проведене авторитетною компанією “Рейтинг”.

Однак, станом на сьогоднішній день, на офіційному сайті цієї соціологічної служби відсутні будь-які відомості про проведення опитування в Рівному і його результати. І це дуже дивно, адже дані соціологи завжди оперативно оприлюднюють усі опитування, які проводять.

Наприклад, на їхньому сайті вже опубліковано дослідження в Мукачеві, Івано-Франківську, Чернівцях, Дніпрі, Олександрії в Кіровоградській області, Києві, а сьогодні 15 вересня опубліковане опитування у Волинській області. Щодо Рівного повна тиша. Що дає підстави вважати, результати опубліковані штабом Юрія Вознюка у ЗМІ просто фейком.

До того ж, у опублікованій соціології на місцевих ЗМІ немає конкретних цифр по результатам кандидатів, а лише факт начебто “зростання” рейтингу самого Вознюка, який за даними штабних “соціологів” всього за дві неділі зріс майже на 10 відсотків. Неймовірно? Так. Хто у таке може повірити?

Також, у дослідженні не вказано хто замовник опитування, що є порушенням чинного законодавства. Усе вищевказане, дає підстави вважати опубліковану інформацію про проведення соцдослідження у ЗМІ та про вихід у другий тур виборів Юрія Вознюка недостовірною та маніпулятивною, що вводить в оману виборців.