СЬОГОДНІ: П’ятниця, 21.01.2022, 21:46

На Рівненщині провели Олімпійський урок

У День фізичної культури і спорту вихованці комунального закладу «Березнівський ліцей-інтернат спортивного профілю» за ініціативи НОК влаштували Олімпійський урок.

До ліцеїстів завітали голова Відділення НОК України в Рівненській області, директор «Спорту для всіх» Микола Петренчук, директор ДЮСШ «Колос» у м. Березне, ЗМСУ з боротьби греко-римської, учасник XXVI літніх Олімпійських ігор в м. Атланта (США, 1996 р.) Петро Коток, педагоги та тренери.

Роль молодого посла «Олімпійського уроку #BеАctive»-2020 виконала Дарина Тодерич, срібна призерка Чемпіонату України, учениця 10 класу відділення важкої атлетики Березнівського ліцею-інтернату спортивного профілю.

Олімпійський урок розпочався з руханки на місцевому стадіоні, яку провела Дарина. Потому захід відбувся на чотирьох локаціях, відповідно до видів спорту, які розвивають у навчальному закладі. А саме, боротьба греко-римська, важка атлетика, веслування на байдарках і каное та стрільба з лука.

На кожному з майданчиків проходили майстер-класи та презентації цих видів спорту, учасники дізнавалися про їх особливості та про досягнення спортсменів.