СЬОГОДНІ: Середа, 29.06.2022, 10:43

Скандальний рівненський сайт звинуватили у поширенні неправди

Вчора в ЗМІ вийшла стаття від агенції журналістських розслідувань «Четверта влада», про те що нібито Рівненське СБУ приховує інформацію про тих хто отримував службове та приватизував житло.

З метою об’єктивного висвітлення інформації прес-служба СБУ змушена вийти в публічну площину та внести певні уточнення до даної статті, оскільки спостерігає як дане видання намагається маніпулювати суспільною думкою, особливо напередодні сесії Рівненської міської ради.

“І щоб не бути голослівними почнемо з самого початку їх запиту та нашої відповіді. Отже з даної переписки видно, що ми згідно законодавства обґрунтовано відмовили виданню в інформації, яка може призвести до розголошення відомостей з обмеженим доступом та завдати шкоди інтересам національної безпеки, а також розкрити установчі дані співробітників та їх сімей, що відповідно наражає їх на небезпеку.

Якби журналісти 4 влади більш змістовно підійшли до написання даної статті вони б знали, що СБУ не є органом приватизації і тому не здійснює контроль за приватизацією житла співробітників, про що ми їм повідомили.

Однак, як виявляється наша відповідь для них мало що значить коли вже готовий «яскравий, суспільно кричущий заголовок для статті». А ще дивним видається те, що як правило журналісти 4 влади завжди надають сканкопії всіх переписок коли публікують статтю, однак щось їм завадило цього разу ознайомити громадськість з нашою відповіддю і самим громадянам та їх обранцям визначитись чи треба військовослужбовцям СБУ забезпечити свої сім’ї гідними військових умовами проживання.

І ми можемо тисячу раз стверджувати, що службове житло в нас отримують виключно співробітники які неодноразово виконували бойові завдання та мають не одну ротацію в зону бойових дій, нажаль окремі журналісти намагаються нівелювати цей факт і представити в своїх матеріалах наших військових та можливість їм поліпшити побутові умови, як «зраду» інтересам громадськості міста”, – зазначили в Управлінні СБУ у Рівненській області.