СЬОГОДНІ: Четвер, 30.06.2022, 16:53

Саакашвілі повертається до Грузії

Другий президент Грузії Міхеіл Саакашвілі заявив, що покидає Україну.

Голова Виконавчого комітету Національної ради реформ України оголосив про своє рішення, виклавши відео на свій Youtube-канал.

“Я точно знаю і розумію, що ми можемо жити набагато краще. Кожен грузин може бути багатим. У нас це вийде. Разом. Я повертаюсь”, – заявив Саакашвілі.

У своїй сторінці на Фейсбук політик пояснив це рішення:

“Я грузин. Я українець. Я завжди мав, і завжди матиму дві домівки. Я завжди відчував обов’язок допомагати обом моїм народам. Саме тому я ніколи не припиняв активну участь в політичному житті обох країн.

Коли я був президентом Грузії, я брав участь у Майдані і активно захищав інтереси України на міжнародній арені. Коли я приїхав до України у 2013 році і фізично перебував тут, я безперервно брав участь у діяльності моєї партії в Грузії.

Впевнений, що так буде і в майбутньому: де б я не був, я завжди буду вірним сином двох дружніх країн – Грузії та України. Я завжди допомагатиму двом своїм народам ставати ще краще, ще успішніше. Це мій обов’язок. Це мій шлях. Це моя доля”, – написав Саакашвілі.

До України Саакашілі переїхав у 2013 році, а навесні 2015 отримав громадянство. У 2015-2016 роках очолював Одеську ОДА.

Улітку 2017 Міхеіл був позбавлений громадянства, а пізніше – депортований з країни. Щоправда вже у травні 2019 президент Володимир Зеленський повернув Саакашвілі громадянство.