СЬОГОДНІ: Неділя, 22.05.2022, 16:10

У Рівному Хомко за кошти рівнян піарить Вознюка та партію “За майбутнє”

Міського голову Рівного Володимира Хомка звинуватили у піарі партії “За майбутнє” та кандидата на посаду мера від цієї політсили Юрія Вознюка за кошти рівнян. 

Про це написав у мережі Фейсбук відомий громадський активіст Святослав Клічук.

“Сторінка міської ради у ФБ включилася в агітацію. На фото представники однієї політичної сили і кандидат в мери, якого підтримує діючий міський голова.

Можливо саме вони проспонсорували мотоцикл, і хай би собі піарилися на партійній сторінці, але в повідомленні не зрозуміло, чи це куплено за кошти міського комунального закладу, в назві якого є слово “міський” (засновником якого є місто, тобто усі платники податків) чи громадської організації, в назві якої є “вболівальників”

Нехай, звісно, побільше мотоциклів і підтримки буде, я тільки за. Ми з дружиною два роки залучали кошти на рівненський спідвей від Посольства Польщі, але міська рада мене не піарила, та я сам ніде це не афішував.

Сторінка міської ради ведеться за кошти платників податків. Тому це яскравий приклад використання адмінресурсу”, – каже активіст.

Така поведінка Хомка справедливо обурила рівнян. Вони запитують,  а до чого тут Юрій Вознюк, який до спідвею має таке ж відношення, як Хомко до іміджу господарника. Нагадаємо, що понад 12 років правління Хомка в Рівному запам’яталися безгосподарністю та численними інфраструктурними проблемами – відсутністю нормальних доріг, постійними заторами, купами сміття у дворах будинків та багато ін.