СЬОГОДНІ: Субота, 28.05.2022, 23:49

Рівненщина: покараному за п’яну їзду судді відмовили в апеляції

Апеляцію вараського судді Валерія Малкова, який сів за кермо нетверезим і спричинив ДТП, в суді не задовольнили. Йдеться про ДТП, яка сталася у серпні 2019 року у Вараші. Тоді у поліції повідомили, що суддя Валерій Малков, керуючи автівкою “JAC J5”, завдав механічні пошкодження “ВАЗу”, – пише Суспільне.

Суд першої інстанції – Сарненський районний – визнав чоловіка винним у вчиненні адміністративного правопорушення і зобов’язав сплатити штраф – більше 10 тисяч гривень та позбавив права керування транспортним засобом на один рік.

Валерій Малков подав апеляцію до Апеляційного суду в Рівному, цю справу 11 разів призначали до розгляду, втім чоловік не з’являвся на судові засідання. На засідання 21 серпня він подав клопотання про перенесення через лікування за межами області.

Відтак, cуд постановив: постанову Сарненського районного суду від 25 вересня 2019 року відносно нього залишити без змін, а апеляційну скаргу Малкова і його захисника залишити без задоволення.

Нагадаємо, ДТП сталася у серпні 2019-го. Очевидці тоді запідозрили, що водій нетверезий. Чоловік відмовився проходити медичне освідування на стан алкогольного сп’яніння, це зафіксував член громадської організації “Авто Євро Сила” та виклав відео у Інтернет.

Працівники сектору реагування Вараського відділення поліції склали на суддю протокол на двома статтями адмінкодексу: за відмову пройти освідування та порушення правил дорожнього руху.