СЬОГОДНІ: Субота, 19.09.2020, 5:04

В Рівному реалізовано проект з термомодернізації навчально-виховного комплексу № 26

Завершено роботи з реалізації проєкту НЕФКО-2 «Впровадження енергозберігаючих технологій у навчальному закладі м. Рівне», а саме навчально-виховному комплексі (НВК) № 26, по вул. Павлюченка, 24 в місті Рівному.

Проєкт реалізовано виконавчим комітетом Рівненської міської ради спільно з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО, в рамках програми «Енергозбереження».

В межах проєкту здійснено такі основні заходи з термомодернізації в НВК № 26:

  • утеплено фасади, цоколь;
    замінено вікна та склоблоки, двері;
  • утеплено покрівлю з влаштуванням мембранного покриття, замінено покрівлю шатрового даху над басейном;
  • влаштовано металевий пандус для маломобільних груп населення перед головним входом.

Загальна вартість проєкту склала 22 млн. грн., з яких 12,5 млн.грн – запозичення від НЕФКО у вигляді кредиту, решта – співфінансування з міського бюджету. Термін окупності проєкту – 7,1 роки.

Довідково: Північна Екологічна Фінансова Корпорація НЕФКО є міжнародною фінансовою організацією, утвореною у 1990 році Данією, Фінляндією, Ісландією, Норвегією і Швецією.
НЕФКО фінансує широкий спектр екологічних проектів у Центральній та Східній Європі, включаючи і Україну. НЕФКО фінансує проекти з екологічними вигодами, виступає менеджером Фонду для країн Північної Європи, США, Німеччини, Нідерландів, Росії, ЄС і ГЕФ.
Загальна вартість фондів, якими управляє НЕФКО, на даний час становить 550 млн. євро.
Рамкова угода між НЕФКО та Урядом України була ратифікована у 2010 р.
Співпраця виконавчого комітету Рівненської міської ради з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО триває з 2015 року.