СЬОГОДНІ: Неділя, 29.05.2022, 8:27

Учасниці “Перлинки та Перлини Рівного” реалізують інклюзивний проект “Можливості без меж”

Громадська організація “Нація Талантів” іцініювала соціальний проєкт “Можливості без меж”. Він орієнтований на те, щоб надати однакові можливості проявити себе, отримати позитивний досвід, яскраві емоції та дружнє спілкування молодим людям з інвалідністю. Організатори шукають таких учасників для творчої взаємодії із переможницями попередніх сезонів Родинного фестивалю краси і талантів “Перлинка та Перлина Рівного”.  

Цього року замість традиційного формату конкурсу, ГО “Нація Талантів” та компанія ARTMODELS вирішили реалізувати проєкт, який би залучив до творчої активної роботи молодих людей з фізичними, ментальними, інтелектуальними чи сенсорними порушеннями. Формат заходу передбачає, що учасники будуть співпрацювати у партнерстві з Перлинками та Перлинами різних років. Такий тандем стане взаємнокорисним і допоможе краще  пізнати один одного та потоваришувати.

Організатори планують провести низку цікавих і розвиваючих майстер-класів, залучити до роботи педагогів школи ARTMODELS, зробити професійні фотознімки, а також відзняти серію із 20-ти відеороликів, які популяризуватимуть толерантне ставлення до людей з порушеннями зору, слуху, опорно-рухового апарату тощо.

“Один із головних напрямків нашої роботи – це організація розвитку творчого потенціалу талановитих дітей, молодих людей, дорослих. Тільки впродовж останнього року до нас кілька разів зверталися сім’ї, де виховуються і живуть діти та молоді люди з особливими потребами, із проханням залучити їх до наших заходів або ж прийняти на цілісну програму навчання. Саме це і спонукало організувати самостійний проєкт, у який ми зможемо залучити саме таких учасників”, – розповідає координатор Родинного Фестивалю «Перлинка та Перлина Рівного», керівник проєкту “Можливості без меж” Надія Пивовар.

До слова, це не вперше Родинний Фестиваль “Перлинка і Перлина Рівного” надає увагу соціальній місії. Раніше вже учасниці конкурсу долучались до благодійних ініціатив, аукціонів, відвідували школу-інтернат в Олександрії та пропагували родинні цінності.

Проєкт “Можливості без меж” відбувається в тому числі завдяки Управлінню молоді та спорту Рівненської ОДА, адже дана ініціатива отримала підтримку журі під час конкурсу обласних проєктів.

Реєстрація учасників відкрита і триває до 16 серпня. Загалом організатори запрошують до творчої взаємодії 20 дітей, підлітків та молодих людей з різними особливими потребами. Подати кандидатуру може кожен бажаючий, це безкоштовно! Для цього потрібно зателефонувати за номером: 067 360 5122 або 096 639 65 04.

Просимо поширити цю інформацію серед тих, кому може бути цікавою така взаємодія!

Довідково: громадська організація «Нація Талантів» офіційно зареєстрована у 2017 році і є продовженням діяльності території краси, гармонії і добра – компанії ARTMODELS. Вже більше двох років самостійно і понад 10 років спільно з компанією ARTMODELS громадська організація «Нація Талантів» активно займається організацією та проведенням культурно-мистецьких подій. В цілому діяльність організації спрямована на різносторонній розвиток талановитих особистостей у Рівному та області.