СЬОГОДНІ: Неділя, 07.03.2021, 11:10

Хомко вирішив більше не балотуватися в мери Рівного

Учора, 7 серпня чинний міський голова Рівного Володимир Хомко зібрав апарат Рівнеради та повідомив, що не буде знову балотуватися на посаду мера. А на початку наступного тижня, він оголосить про це вже офіційно.

Про це “Рівненським новинам” стало відомо від власних джерел у міській раді.

За словами наших співрозмовників, таке рішення було прийняте Хомком в зв’язку з тим, що навіть, якщо чинний міський голова виходить у другий тур виборів, то там він програє фактично усім без винятку. Про це свідчить соціологія, яка є в розпорядженні поки ще очільника міста.

Зокрема, у другому турі Володимир Хомко програє Олексію Муляренку з відривом у 15 відсотків і трохи менше 10 фактично всім кандидатам, які мають шанси потрапити до другого туру.

Натомість, Володимир Хомко планує йти на вибори до Рівненської міської ради першим номером у списку партії скандальновідомого українського олігарха Ігора Коломойського та його бізнес-партнера, волинянина Ігора Палиці – “За майбутнє”. Таким чином, Хомко намагатиметься хоч якось зберегти себе у владі, аби й далі прикривати усі ті “схеми”, що напрацьовані протягом 12 років його правління у місті.