СЬОГОДНІ: Четвер, 26.05.2022, 11:30

Плавці з Рівненщини стали призерами змагань у Болгарії

Юні спортсмени комплексної дитячо-юнацької спортивної школи (КДЮСШ) управління соціальних об’єктів Рівненської АЕС стали призерами турніру з плавання «Danimar Swimming Cup» в м.Албені (Болгарія).

У змаганнях, що проходили з 27 липня по 4 серпня у плавальному басейні комплексу «Добруджа» м. Албена, взяли участь збірна команда «Варна» (Болгарія), молоді спортсмени п’яти областей України, зокрема команда комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Рівненської АЕС.

Від КДЮСШ РАЕС учасниками змагань стали 34 юних плавці, які змагались у різних стилях та дистанціях. За підсумками запливів четверо з них завоювали два перших, одне друге та три третіх місця. Ольга Фокіна здобула одне золото та одне срібло на дистанціях 50 м батерфляєм і вільним стилем. Вероніка Щавінська виборола бронзу на 50-метрівці кролем на спині. Євген Боровик посів третю сходинку на дистанції 50 м на спині. Микола Киричик став першим на 200-метрівці у комплексному плаванні та третім на дистанції 50 м у стилі «дельфін».

За словами тренера-викладача КДЮСШ РАЕС Назара Усаченка, змагання пройшли на високому професійному рівні. Для молодих учасників такого роду турнір – вдосконалення їх техніки плавання, досвід участі в міжнародних змаганнях і, звичайно, можливість налагодити дружні стосунки.

«Наші юні спортсмени продемонстрували хороші результати. Діти не тільки активно змагалися, але і відпочивали на прекрасному узбережжі Чорного моря. Красиві пляжі, пам’ятні місця, чудова погода та релаксуючі звуки моря допомогли молоді набратися сил перед новими спортивними досягненнями», – зауважив Назар Усаченко.