СЬОГОДНІ: Субота, 20.08.2022, 4:35

Як купити квартиру в Рівному, яка зростатиме в ціні

Як купити вартісне житло та на що звертати увагу при виборі компанії забудовника? Чи можливо купити квартиру, яка у майбутньому лише дорожчатиме? Про це у нашому сьогоднішньому матеріалі в рамках проекту “Все про будівництво“.

Станом на зараз у Рівному будують понад пів сотні новобудов. Проте обрати житло, яке вартуватиме вкладених коштів та з часом зростатиме у ціні – виклик. В будинках, які збудовані з якісних та перевірених матеріалів, з облаштованим благоустроєм – все нове та продумане. Клієнти отримують не лише омріяну квартиру, а і інфраструктуру: паркування, дозвілля, можливість погуляти, дитячі та спортивні майданчики тощо. Саме таке житло, орієнтоване та створене для людини, з часом дорожчатиме.

Чому вигідно вкладати гроші в нерухомість?

Це вигідна інвестиція, яка не сильно втрачатиме у вартості в разі продажу. А якщо здавати квартиру в оренду, можна отримувати дивіденди та навіть заробляти собі пенсію.

Однак, важливо обирати будинки, які в далекій перспективі залишатимуться вартісними, а не перетворяться у чергову незручну багатоповерхівку.

Переваги первинного ринку — це нові будинки, нова інфраструктура, нові мережі. Мешканці найближчі 10-15 років можуть не хвилюватись щодо функціонування та не витрачатимуть гроші на ремонт.

Крім цього, у новобудовах використовують сучасні технології. Архітектори, проектуючи будинок, проводять технічні розрахунки згідно з новими нормами енергоощадження. Таким чином при будівництві використовують новітні та якісні матеріали, аби будинки відповідали нормам сьогодення.

У нових будинках, окрім нових комунікацій, покращене планування. Така квартира буде набагато зручнішою, ніж житло, збудоване надцять років тому.

Обов’язково потрібно звернути увагу на матеріал зовнішніх стін, місцеположення будинку, навколишню інфраструктуру та планування квартири. Це найголовніші чинники, які формують ціну.

Важливо, щоб при будівництві використовували якісні та перевірені матеріали: європейські та українські торгові марки. Якщо забудовник використовуватиме неперевірені будівельні матеріали – мешканці постійно зіштовхуватимуться з проблемами та ремонтами. Наприклад, в будівництві краще використовувати керамоблоки та цеглу. Це хороший теплоощадний матеріал, завдяки якому мешканці зможуть економити на опаленні. При купівлі вікон варто слідкувати, щоб віконні блоки відповідали стандартам та мали подвійний склопакет.

Крім того, окремим знаком якості є наявність у квартирі якісних сертифікованих вхідних дверей. У Рівному, відповідальні забудовники ставлять броньовані та протипожежні двері від місцевого виробника “Сталь-М”. Такі двері не потрібно буде міняти при поселенні в нове помешкання, і вони протягом багатьох років надійно зберігатимуть Ваш спокій, забезпечуючи тепло-та шумоізоляцію, і що найголовніше безпеку.

Досвід, надійність, реалізовані проекти, якість, можливість побачити фізично збудовані будинки — ось найважливіші чинники, на які потрібно звертати увагу, обираючи забудовника.

Спроектовані фото майбутніх новобудов – це ще далеко не збудований будинок. Тому дуже добре і правильно, коли можна прийти та побачити реалізований проект забудовника, адже тоді можна оцінити, наскільки він старається виконати обіцянку. І планування, яке початково було лише на папері – подвір’я без машин, правильна відстань між будинками, достатня кількість паркомісць – дійсно реалізоване в житті.

Головне — не зв’язуватися з компаніями, які виникли “вчора”. Потрібно проаналізувати досвід, оглянути успішно реалізовані проекти. Зараз в інтернеті є можливість отримати відгуки від реальних мешканців, що вже живуть у квартирах від обраного забудовника.

Завжди потрібно слідкувати, чи забудовник вчасно будує та здає проекти та за чиї кошти він будує — за свої чи гроші покупців квартир. Якщо все гаразд і забудовник не залежить від коштів покупців — тоді він надійний. І обов’язково потрібно переконатись, що у забудовника є всі дозвільні документи на будівництво. Інакше згодом виникне багато проблем, коли гроші витрачені, а заселитись у квартиру немає можливості.

P.S. Конкуренція на ринку нерухомості та поява нових тенденцій в будівництві зумовлює появу все більшої кількості як якісних, так і не дуже, житлових комплексів та будинків. Тому, аби не помилитися із вибором забудовника про усі нюанси вибору житла від перевірки документів компанії-забудовника до економічних підрахунків вартості майбутніх комунальних послуг – читайте в серії статей у спільному проекті “Рівненських новин” та ГО “Сталева безпека України” – “Все про будівництво та ремонт“. 

Також, ми ділитимемося з нашими читачами усіма секретами ремонту та комфортного облаштування житла, створення красивого дизайну та декору приміщень.