СЬОГОДНІ: Понеділок, 30.11.2020, 4:03

Заклади соціального захисту населення Рівненщини готують до нового опалювального сезону

Хід підготовки інтернатних та геріатричних соціальних закладів області до осінньо-зимового періоду обговорили на нараді під керівництвом заступниці голови Рівненської ОДА Людмили Шатковської.

«Нині житлово-комунальні служби виконують підготовчі роботи до зими. Загалом, до нового опалювального сезону вже готові 54 відсотки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства Рівненщини. Наразі, при потребі, ремонтують або замінюють теплові та водопровідні мережі, лагодять котельні, замінюють насосне обладнання. Наприкінці серпня ми вже розпочнемо огляд готовності закладів соціального захисту області до опалювального сезону», – поінформувала Людмила Шатковська.

На нараді, зокрема,розглянули питання про засоби передачі даних комерційних вузлів обліку природного газу, ліміти споживання енергоносіїв, стан закупівлі електроенергії, природного газу та паливних дров, а також проаналізували результати економії закладів внаслідок  реалізації проєктів-переможців обласного конкурсу енергоефективності.