СЬОГОДНІ: Вівторок, 30.11.2021, 17:03

Місцеві вибори: більшість українців проголосували б за регіональні партії

Понад половина опитаних українців схиляються того аби підтримати на місцевих виборах у жовтні саме місцеву партію, навіть якщо вона буде балотуватися лише в одній області.

Про це свідчать дані опитування, проведеного соціологічною групою Рейтинг 15-20 липня.

Так, 53% респондентів відповіли, що на місцевих виборах охоче б підтримали місцеву партію, 27% – готові проголосувати за національну політичну силу і 20% – не визначилися із цим питанням.

Щодо національних партій, то згідно з даними соціологів, 43% опитаних, які готові голосувати за національну партію, віддали б свої голови “Європейській солідарності”, 42% – ВО “Свобода”, 34% – ВО “Батьківщина”, 32% – “Слузі народу”, 31% – “Партії Шарія”, 29% – партії “Сила і честь”, 26% “Радикальній партії”, 25% – Партії регіонів, 24% – ОПЗЖ, 20% – Українській стратегії.

Зазначається, що ще 14% проголосували б за інші політичні сили, а ще 12 – не збираються на вибори.

Повідомляється, що опитування взяли участь українці віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів.

Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%.