СЬОГОДНІ: П’ятниця, 01.07.2022, 20:30

На Рівненщині дві доби поспіль бились “село на село”

На Рівненщині поліція розслідує масову бійку за участі жителів двох сусідніх сіл. Інцидент стався у Володимирецькому районі, у ніч проти п’ятниця, 23 липня, участь у ньому брало близько 70 людей, – пише Суспільне.

Хто і де

Відомо про бійку між жителями сусідніх сіл Степангород і Хиночі стало із соцмереж. В Instagram-спільноті Rivne_1283 виклали відео однієї із жінок. Вона зняла це, коли уже приїхала поліція.

На записі коментаторка каже: “В Хиночах сьогодні ЧП. Степангородці зробили нам великий такий день. Наші, як всігда, роздовбалися, а міліція наша нас береже. Степангородця “смились”, як всігда. Вийшли жінки, діти. Як вже воно нам все надоїло”.

Що кажуть в Хиночах

Очільник громади Микола Шеліган каже: спровокували ситуацію саме їхні сусіди зі Степангорода

“Це серйозно вже років так 20. Хиночани ніколи в Степангород не їздили і там не бились. В нас всі проблеми завжди через те, що вони приїжджають сюди і встановлюють порядки. Воно трошки зараз припиниться, бо після таких конфліктів воно зазвичай припиняється. А через пів року – те саме, приїжджають з битами, прутами, пневматикою. Для них це нормально”, – каже сільський голова.

Що кажуть в Степангороді

Виконувачка обов’язків степангородського сільського голови

“Я чула, що був такий інцидент. Зі слів жителів, що побили раніше нашого жителя, він в лікарні. Може мстились. Вже давно так не бились. Може де були поодинокі, але ну не так… Не знаю, що вони направду не поділили, але факт є факт”, – каже очільниця громади.

Що кажуть в поліції

Суспільне звернулось за коментарем у поліції. У пресслужбі відповіли, що виклик про масову бійку в селі Хиночі отримали о 22:42.

“Слідчо-оперативна група встановила, що між жителями сіл Хиночі та Степангород орієнтовно за участі близько 70 осіб на ґрунті особистих неприязних відносин виникла бійка, у результаті якої троє її учасників отримали незначні тілесні ушкодження. Як з’ясувалося, передував бійці аналогічний конфлікт, який виник напередодні у цьому ж селі”, – повідомили у пресслужбі.

За фактом хуліганства, вчиненого групою осіб, правоохоронці відкрили кримінальне провадження.