СЬОГОДНІ: Субота, 20.08.2022, 6:20

ТОП-5 сучасних трендів на ринку новобудов Рівного

На будівельному ринку України і Рівного зокрема з’явилася достатня кількість пропозицій, аби покупці обирали не лише за ціною чи розташуванням.

Зараз майбутні власники квартир у новобудовах мають широкий вибір пропозицій. Тому забудовники намагаються здивувати своїх потенційних клієнтів, надати їм більше бонусів.

Про сучасні будівельні тренди в Рівному – читайте далі.

Комфорт

Сьогодні, при покупці житла люди звертають увагу не тільки на поверховість квартири і її планування, а й на вибір комфортного середовища, в якій буде все необхідне для життя і відпочинку. В сучасних ЖК враховані щоденні потреби майбутніх мешканців і будь-яку послугу можна отримати, не виходячи за межі комплексу. На території багатьох новобудов є супермаркети, кафе, ресторани, кав’ярні, дитячі садочки, приватні поліклініки, салони краси і спа-комплекси, відділення банків, фітнес-центри, дитячі та спортивні майданчики.

Енергоефективність

Вимоги до якості будівництва зростатимуть з кожним роком. Майбутнє житло має бути максимально енергоефективним з мінімальними втратами тепла і мінімальним впливом на довкілля.

До слова, все більше відповідальних рівненських забудовників зводять житло за монолітно-каркасною технологією, зовнішні стіни з керамоблоку, а утеплення здійснюється якісною мінеральною ватою. Збільшується кількість житлових комплексів, що мають власні котельні, встановлюються станції альтернативних джерел енергії. Висока якість стосується і фасадів, і панорамних вікон, які дають більше світла та створюють затишок у помешканнях.

Одним із важливих елементів енергоефективності є якісні сертифіковані вхідні двері. Вони мають мати хороші показники тепло- і шумоізоляції та захищати житло від проникнення неприємних запахів, холоду та гучних звуків. І головне пам’ятайте, що через неякісні вхідні двері приміщення може втрачати до 15% тепла і ви будете витрачати на опалення багато грошей і при цьому мерзнути.

Безпека

Захищені двори житлових комплексів, окремі технології охорони та сповіщень забезпечують максимальний комфорт мешканцям і спокій за дітей.

Однак, не менш важливим є наявність у квартирах броньованих та протипожежних вхідних дверей. Обов’язковими елементами яких мають бути замки, що замикаються у три сторони, протидимна стрічка ОГРАКС, маркування на металевій табличці, на якій має бути зазначено завод — виробник, серійний номер дверей, дата виробництва, межа вогнестійкості не менше 30-ти хвилин та сертифікат відповідності.

У Рівному, серед відповідальних забудовників своєрідним “Знаком якості” вважається встановлення дверей від місцевого виробника “Сталь-М”, адже фактично у 100% випадків власники нових квартир в новобудовах не замінюють вхідні двері, якщо це продукція “Сталь-М”.

Архітектура

Індивідуальність понад усе. Кожен покупець хоче бачити не лише якісне будівництво, але й естетику і стиль свого нового будинку. Сірі споруди змінились яскравими фасадами, гармонійним поєднанням скла, бетону, металевих конструкцій у вигадливих дизайнерських рішеннях. Житлові комплекси Рівного стали більш упізнаваними.

Двір без машин

Концепція “двір без машин” на піку актуальності в Рівному, адже кількість власників авто з кожним роком зростає, а от місць для парковок не більшає.

Приємно, що окремі рівненській забудовники вже починають впроваджувати дану концепцію в життя. У внутрішніх дворах відсутні дороги для машин. Дитячі майданчики і зони відпочинку не розташовуються поруч з проїжджою частиною. Для автомобілів передбачені місця в кількарівневих підземних паркінгах і по периметру комплексів.

P.S. Конкуренція на ринку нерухомості та поява нових тенденцій в будівництві зумовлює появу все більшої кількості як якісних, так і не дуже, житлових комплексів та будинків. Тому, аби не помилитися із вибором забудовника про усі нюанси вибору житла від перевірки документів компанії-забудовника до економічних підрахунків вартості майбутніх комунальних послуг – читайте в серії статей у спільному проекті “Рівненських новин” та ГО “Сталева безпека України” – “Все про будівництво та ремонт“. 

Також, ми ділитимемося з нашими читачами усіма секретами ремонту та комфортного облаштування житла, створення красивого дизайну та декору приміщень.