СЬОГОДНІ: П’ятниця, 20.05.2022, 11:35

Нардеп М’ялик: Якщо послухати Третьякову, то я ріс «неякісною дитиною»

«Коли мені було 13 років, помер мій тато. А ще через рік не стало мами. То я, виходить, «неякісна дитина», бо ріс сиротою? А якщо моя дружина – багатодітна матір, то вона народжує «неправильних дітей»?», — коментує скандальні висловлювання Галини Третьякової народний депутат ІХ скликання, батько шести біологічних дітей та чоловік однієї дружини — Віктор М’ялик.

Депутата обурює позиція голови Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. Він вважає, що саме багатодітні сім’ї тримають Україну. Адже, за його словами, економіка держави падає тому, що країна вимирає – смертність перевищує народжуваність. І таким родинам навпаки потрібно допомагати, піклуватися про них та давати впевненість у безпечному майбутньому їхніх дітей.

Віктор М’ялик говорить, що статистика та особиста комунікація із вчителями і директорами загальноосвітніх навчальних закладів підтверджує: учні із багатодітних родин дуже слухняні та успішні.

Нагадаємо, нардеп від «Слуги народу» Галина Третьякова місяць тому у відео сказала, що малозабезпечені сім’ї народжують дітей заради отримання державної допомоги і такі діти виявляються неякісними та низькосортними. На цьому голова Комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів не зупинилася у своїх висловлюваннях. Вона розповіла про специфічний зарубіжний досвід, де, наприклад, у минулому столітті у Сінгапурі жінок без вищої освіти стерилізували.