СЬОГОДНІ: Субота, 28.05.2022, 11:23

Як перетворити свої двері в надійний елемент безпеки

Продовжуємо знайомити новоселів з різними аспектами безпеки квартир чи будинків. І одне з найперших питань, яке постає після придбання помешкання – це заміна вхідних дверей. Адже буває так, особливо в новобудовах, що забудовники як правило встановлюють найдешевші аналоги цієї продукції, основна функція яких захищати від шуму та пилу на перших етапах будівництва. Якщо ж забудовник відповідальний, то будуть встановлені якісні та сертифіковані двері, однак в такому випадку експерти радять звернути увагу на заміну циліндру в замку та захисної фурнітури.

До слова, обладнання вхідних дверей якісним замком, який здатен протистояти різноманітним методам злому, є одним з важливих елементів безпеки вашого помешкання. Однак пам’ятайте, що приймаючи остаточне рішення щодо вибору замка, в першу чергу, враховуйте рівень його надійності. Саме ці замки на 60% забезпечують захисні функції конструкції. Двері повинні бути обладнані відразу двома різнотипними врізними замками – сувальдними і циліндричними.

Сьогодні існує багато різних фірм-виробників замків, деякі з них завоювали довіру мільйонів споживачів, а їх бренди є ознакою якості. Наприклад, ми рекомендуємо продукцію таких виробників як Mul-T-Lock, Abloy, EVVA, Mottura, Cisa.

Також звертаємо вашу увагу, що якщо на дверях не встановлено якісну захисну фурнітуру то замок можна зламати за декілька секунд. Тому тільки комплексний захист дверей може ефективно протидіяти несанкціонованому зламу і захисна фурнітура відіграє тут важливу роль. Лідерами серед виробників захисної фурнітури є бренди ROSTEX, DISEC, АZZI Fausto. Добре себе зарекомендували замки Gerda з трубчастим ключом.

Насправді, наразі існує чимало компаній, які займаються продажем дверей та замків. Однак, не усі з них мають багаторічний досвід та позитивне реноме на українському ринку. Тому, аби не помилитися із вибором рекомендуємо завітати у фірмові магазини відомого виробника компанії “Сталь-М”, де на вас чекає:

  • Величезний асортимент сертифікованих вхідних дверей безпеки у різних цінових категоріях;
  • Великий асортимент дверних замків, захисної фурнітури та високоякісних циліндрів замків;
  • Можливість отримання професійних консультацій;
  • Зручний сервіс, що значно спрощує процес оформлення замовлення;
  • Наявність гарантії на товар.

Завдяки такому сервісу вже просто зараз зможете стати власником надійних та якісних вхідних дверей та замків, і не тільки, що зроблять ваше житло максимально безпечним.

Фірмові магазини “Сталь-М”:
м. Рівне, вул. Соломії Крушельницької,77, тел. (096) 630 – 69 – 03
м. Рівне, вул. Київська, 67 (ТЦ “Арена”) тел. (067) 360 – 43 – 44

Завод “Сталь-М”:
Тел. (096) 630 – 69 – 80.

P.S. Конкуренція на ринку нерухомості та поява нових тенденцій в будівництві зумовлює появу все більшої кількості як якісних, так і не дуже, житлових комплексів та будинків. Тому, аби не помилитися із вибором забудовника про усі нюанси вибору житла від перевірки документів компанії-забудовника до економічних підрахунків вартості майбутніх комунальних послуг – читайте в серії статей у спільному проекті “Рівненських новин” та ГО “Сталева безпека України” – “Все про будівництво та ремонт“. 

Також, ми ділитимемося з нашими читачами усіма секретами ремонту та комфортного облаштування житла, створення красивого дизайну та декору приміщень.