СЬОГОДНІ: Неділя, 28.11.2021, 23:32

Заступник міністра МВС Антон Геращенко пообіцяв меру Дубна свою підтримку

Учора, 14 липня міський голова Дубно Василь Антонюк перебував з робочою поїздкою у Києві. В рамках поїздки очільник міста зустрівся із заступником міністра внутрішніх справ України Антоном Геращенком та першим заступником начальника Департаменту патрульної поліції України Олексієм Білошицьким по питанню погодження робочого проекту капітального ремонту вулиці Кирила і Мефодія в місті Дубно від вулиці Князя Острозького до вулиці Д.Галицького в частині створення пішохідної зони з проїжджою частиною і тротуарами в одному рівні.

Так як у перших поверхах будівель, розташованих вздовж вулиці, знаходяться заклади торгівлі, аптеки, перукарні, заклади громадського харчування та управління праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради, доступ до яких, в першу чергу, повинен бути зручним та безперешкодним для маломобільних груп населення і для відвідувачів з дитячими візочками.

Крім того, дана територія є частиною кількох туристичних маршрутів і це дало б можливість зручно та безпечно пересуватися жителям та гостям міста.

З цією проблемою керівництво міста зверталося до Управління патрульної поліції в Рівненській області, яке, на жаль, там не було підтримано.

За результатами поїздки до столиці міський голова Василь Антонюк отримав підтримку вищевказаних керівників МВС та патрульної поліції України щодо позитивного вирішення даного питання, що дасть можливість продовжити проектні та експертні роботи з відповідною документацією.