СЬОГОДНІ: Неділя, 09.08.2020, 5:38

Рівненський гонщик вперше в сезоні стартував на змаганнях зі спідвею (+ФОТО)

Рівнянин Марко Левішин посів високе 7-ме місце у Відкритій першості Латвії зі спідвею.

Чемпіонат Латвії став своєрідними оглядинами гонщиків клубу “Локомотив” перед стартом команди у І-й Польській Лізі (ліга  стартує 11 липня). Серед фаворитів вирізнялися імена Андрія Кудряшова Росія), Кястаса Пуоджукаса, Олега Михайлова (обидва Латвія) та Лінуса Сандстрьома (Швеція). Марко Левішин після минулорічного 8-го місця розраховував на покращення результату. І перший же виїзд українця закінчився тріумфом. Більше ніж півпрямої рівнянин привіз шведському гонщику Сандстрьому, здобувши переконливу перемогу. Однак вже у другому стався неприємний дефект двигуна. Через таку прикрість юному рівнянину довелося пересісти на резервний мотоцикл, а той був дещо слабкішим. Два поспіль третіх місця та ще одна перемога у заїзді, в якому не можна було програвати, дозволили набрати 8 очок та 7-ме місце у підсумку. Певне розчарування, адже шанси на вище місце були. Втім – це тільки початок спортивного сезону.

Чемпіоном Латвії серед дорослих став Андрій Кудряшов, який у додатковому заїзді здолав опір Олега Михайлова, який одночасно став чемпіоном Латвії 2020 року серед юніорів. Третє місце в дорослому заліку та друге в юніорському дісталося Даніїлу Колодінському (виступав на двигуні Анджея Лєбєдєва), який разом з Франсісом Густсом (3-тє місце в юніорському заліку, 17 років, перший рік стартів на мотоциклах з об’ємом двигуна 500 см.куб.) став відкриттям змагань.

Нагадаємо, що Марко Левішин має діючу угоду з клубом “Локомотив” (Даугавпілс) до закінчення юніорського віку, а у нинішньому спортивному сезоні розглядається як можливий учасник змагань у І-й Польській Лізі у складі клубу на 8-му номері.

Найближчі змагання для рівнянина очікуються в угорському Надьхалаші, де 18 липня відбудеться 1-й етап Кубку МАСЕС зі спідвею. Разом з Левішиним у змаганнях мають стартувати ще 2 представники українського спідвею, – це Назар Федорчук (Рівне) та Андрій Розалюк (Червоноград).