СЬОГОДНІ: Неділя, 19.09.2021, 8:40

На Рівненщині діє температурний контроль пересування великовагового транспорту

Так, при температурі вище 28˚С пересування автомобілів загальною масою понад 24 тонни, з навантаженням 7 і більше тонн на вісь, автомобільними дорогами державного значення на Рівненщині заборонено.

За словами заступника голови Рівненської ОДА Ігоря Тимошенка, халатність водіїв великогабаритного транспорту та висока температура повітря призводить до найбільших руйнувань асфальтобетонних покриттів: на дорогах утворюється колійність, напливи, зсуви та інші деформації. Тому сезонне обмеження для багатотонного і габаритного транспорту введено, щоб зберегти покриття доріг.

Загалом для інформування про обмеження руху на автошляхах області встановлено відповідні дорожні знаки та інформаційні щити.

«Контроль за дотриманням водіями вантажних транспортних засобів вагових параметрів та вимог дорожніх знаків здійснюють представники Укртрансбезпеки та Нацполіції області. Наразі на території Рівненської області працює 2 пункти габаритно-вагового контролю – пересувний на трасі «М-06» та стаціонарний пункт у селі Опарипси Радивилівського району», – зазначає Ігор Тимошенко.

Для тимчасової стоянки транспортних засобів у області використовується 982 майданчики в смугах відведення автомобільних доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.

Також на Рівненщині визначено 16 місць відстою великовагового транспорту на час тимчасового обмеження руху.