СЬОГОДНІ: Неділя, 19.09.2021, 7:24

До наркотрафіку в колонію на Рівненщині причетний кримінальний авторитет – поліція

До постачання наркотиків у Катеринівську виправну колонію на Рівненщині причетний кримінальний авторитет, який сидить у цій тюрмі. Про це повідомляє Суспільне з посиланням на Департамент стратегічних розслідувань.

Нагадаємо, 7 липня силовики затримали працівника виправної установи та двох цивільних спільників.

Спецоперацію провели спільно працівники Департаменту стратегічних розслідувань поліції, Державне бюро розслідувань та прокуратура. Затримання відбулося під час передачі наркотиків для засуджених.

За версією слідства, організатором постачання метадону та бупренорфіну є кримінальний авторитет, який відбуває покарання в Катеринівці. Ув’язнений буцімто залучив до цього жительку Львівщини, яка купувала, пакувала та доставляла або відправляла наркотики в Рівненську область. Маскувала їх під різні вироби.

Відповідальним за передачу наркотиків працівнику установи був житель Рівненщини. А вже начальник відділення колонії нібито проносив “товар” безпосередньо в заклад для продажу засудженим.

У середу, 8 липня, правоохоронці провели обшуки в колонії та в помешканнях підозрюваних. Під час них виявили та вилучили наркотики та вогнепальну зброю.

Всіх фігурантів справи затримали та повідомили про підозру у збуті наркотичних речовин у місця позбавлення волі, вчиненому повторно за попередньою змовою групою осіб.

Якщо провину доведуть, фігурантів справи можуть позбавити волі на термін від 6 до 10 років й конфіскувати їхнє майно.

Слідчі також перевіряють причетність до незаконного обігу наркотиків у колонії й інших осіб.