СЬОГОДНІ: Четвер, 30.06.2022, 16:32

Керівник Міносвіти пояснив, чому балотувався від «Партії регіонів» та БПП

В.о. міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет заперечив свої зв’язки з «Партією регіонів», від якої балотувався до Чернігівської облради у 2010 році. За його словами, висуватись від політичної сили його змусили і відмовитись він не міг.

«Реально не міг. Поясню, чому. Університет — державна установа. Я не хотів ризикувати — якщо в цій політичній частині ти відмовляєшся від чогось, значить, завтра страждати буде, можливо, весь колектив», – сказав Шкарлет в інтерв’ю Лівому берегу.

Також керівник Міносвіти спростував свої слова в інтерв’ю 2004 року про підтримку Віктора Януковича і те, що він «повністю поділяє погляди і принципи «Партії регіонів». Шкарлет каже, що він цієї фрази не говорив, інтерв’ю не читав і абзаца не пам’ятає. Окрім того, Шкарлет заперечив гарні взаємини із главою МОН часів Януковича Дмитром Табачником.

Він уточнив, що до «БПП» він не вступав, хоча і підтримував, а балотувався від партії Порошенка у 2015, щоб «продовжити каденцію» депутата облради, але не пройшов.

Нагадаємо, Кабінет міністрів призначив виконувачем обов’язків міністра освіти і науки ректора Чернігівського національного технічного університету Сергія Шкарлета. До цього парламентський комітет з питань освіти, науки та інновацій не підтримав кандидатуру Шкарлета.