СЬОГОДНІ: Четвер, 05.08.2021, 13:10

Україну віднесли до країн з найбільшим ризиком другої хвилі COVID-19

Україна ввійшла до десятки країн, які перебувають у зоні ризику швидкого поширення другої хвилі епідемії.

Як повідомляє The Guardian, такого висновку дійшли науковці з Оксфорду після аналізу ситуації з поширенням коронавірусу в 45 країнах, де було зафіксовано понад 25 тисяч випадків захворювання на COVID-19.

“Десять країн, які наразі зіткнулися з серйозним зростанням кількості випадків коронавірусної інфекції, є одними з тих, що практикують менш жорсткі підходи до боротьби зі спалахами захворюваності”, — зазначили у виданні.

До переліку таких країн належать Німеччина, Україна, США, Швейцарія, Бангладеш, Франція, Швеція, Іран, Індонезія та Саудівська Аравія. Ці країни, за висновками вчених, належать до числа тих, хто мають “розслаблену реакцію” на пандемію, що нівелює ефективну державну політику в галузі охорони здоров’я. Експерти попередили, що в кожній з названих країн може розпочатись друга хвиля зараження.

Згідно з дослідженням, в Україні минуло тижня кількість нових заражень, зросла на 29,3% до загалом 39 014 випадків. Таким чином, вона опинилася на другому місті за темпами нових заражень після ФРН, де зростання становило 37,6%. На третьому місці США – 24,6%.