СЬОГОДНІ: Четвер, 05.08.2021, 14:16

Мешканці будинку в Рівному переживають через затоплений роками підвал (+ФОТО,ВІДЕО)

У Рівному підвал будинку затоплює п’ятий рік поспіль, від того, за словами мешканців, вже з’явились тріщини на фасаді. Йдеться про багатоповерхівку на проспекті Миру, 15. Вода прибуває незалежно від опадів, відтак люди припускають, що там пошкоджені каналізаційні труби. Ремонтувати їх управлінська компанія не береться, бо приміщення – у приватній власності. А от власник готовий, однак, лише за однієї умови, – пише Суспільне.

Підвал будинку №15 на проспекті Миру регулярно затоплює водою. Про це Суспільному розповів його мешканець Євген Киричок (на головному фото).

“Підвал повністю затоплений водою. Дає тріщину будинок. Це раз. Друге – розводяться різні комарі. Антисанітарні такі умови. Викачати воду – це одне, а потім ще треба знайти причину, чому та вода поступає. Чи це стічні води, чи пошкоджена каналізація, чи тепломережа”, – розповідає Євген Киричок.

Будинок обслуговує управлінська компанія “Чистота і порядок”. Її спеціалісти, зі слів Євгена Киричка, час від часу відкачують воду з підвалу. Проте, вона набирається знову.

“Чистота і порядок” каже: “Чого ми це маємо робити? Ми зробимо, а прийде власник і скаже, це ж не ваше приміщення”. І таке замкнуте коло”, – каже мешканець будинку.

Керівниця управляючої компанії “Чистота і порядок” Інна Шекель пояснює: щоб вода у підвалі не набиралася знову, його необхідно відремонтувати. Робити це, з її слів, має власник.

П’ять років тому це приміщення придбав підприємець Павло Щиглевський. Планував облаштувати в ньому швейний цех. Проте, з його слів, мешканці будинку збунтувались проти.

Пропонував залити стяжку, але люди відмовились, – каже власник приміщення. Якщо ж усі мешканці підпишуть письмову згоду, що не проти робіт у підвалі – він, додає, готовий ліквідувати проблему.

“Я готовий вкласти гроші, зробити ремонт, зробити там приямок, поставити насос, який буде це все викачувати, поміняти труби за власний кошт, які ідуть до них, в підвалі. Якщо вони на це дадуть добро. Але якщо я почну робити ремонт, а вони знову почнуть бунтувати – то мені немає сенсу”, – каже власник підвалу Павло Щиглевський

Як пояснив Євген Киричок, на ремонт мешканці будинку погодяться лише за умови, якщо власник облаштує у підвалі безшумне виробництво.